194943-2025 - Wettbewerb
Polen – Zytometer – Dostawa cytometru przepływowego z 5 laserami i automatycznym podajnikiem próbek.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa cytometru przepływowego z 5 laserami i automatycznym podajnikiem próbek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cytometru przepływowego z 5 laserami i automatycznym podajnikiem próbek wraz z niezbędnym wyposażeniem i oprogramowaniem, o parametrach zgod-nych ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: PN/27/FZP/NO/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa cytometru przepływowego z 5 laserami i automatycznym podajnikiem próbek