194990-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Mess- und Steuergeräte – Dodávka a montáž měřící techniky a zajištění jejího provozu po dobu trvání projektu „Zlepšenie podmienok pre rozvoj biodiverzity a znižovanie dopadov klimatickej zmeny v povodiach urbanizovaných kanalizačných systémov v prihraničných regiónoch“ pro oblast Rožnova pod Radhoštěm a Vsetína
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a montáž měřící techniky a zajištění jejího provozu po dobu trvání projektu „Zlepšenie podmienok pre rozvoj biodiverzity a znižovanie dopadov klimatickej zmeny v povodiach urbanizovaných kanalizačných systémov v prihraničných regiónoch“ pro oblast Rožnova pod Radhoštěm a Vsetína
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka a montáž měřící techniky a zajištění jejího provozu po dobu trvání projektu „Zlepšenie podmienok pre rozvoj biodiverzity a znižovanie dopadov klimatickej zmeny v povodiach urbanizovaných kanalizačných systémov v prihraničných regiónoch“ pro oblast Rožnova pod Radhoštěm a Vsetína. Doba trvání projektu je do 31. 12. 2026. Jedná se o: - dodávku, montáž 40 ks bezkontaktních měřících čidel výšky hladiny do vybraných kanalizačních objektů zadavatele (odlehčovací komory, čerpací stanice) a následné zajištění provozu včetně vyhodnocovacích jednotek s archivací měřených údajů a bezdrátovým přenosem měřených dat, - dodávku, montáž 5 ks srážkoměrů pro kontinuální měření tekutých i pevných srážek do vybraných nadzemních objektů (čerpací stanice, vodojemy, čistírna odpadních vod) a následné zajištění provozu včetně vyhodnocovacích jednotek s archivací měřených údajů a bezdrátovým přenosem měřených dat, - dodávku, montáž 1 ks přenosného programovatelného automatického vzorkovače do vybraných kanalizačních objektů zadavatele (odlehčovací komory, výustní objekty) a následné zajištění provozu.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38422000 Füllstandsmessgeräte, 38421110 Durchflussmesser
5. Los
LosLOT-0001