2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren PMD-zakken 2026 - 2030
Beschreibung: De opdracht betreft leveringen van PMD-zakken onder een Raamovereenkomst. Het gaat om een laagste prijs aanbesteding. De bijbehorende CPV-code is: 19640000-4 Afval- en vuilniszakken van polytheen. De opdracht wordt niet opgedeeld in percelen. Er dient slechts 1 type product geleverd te worden. Hierdoor is het niet mogelijk om de opdracht op te splitsen in percelen. Gekeken naar historische afname van Opdrachtgever komt de totale omvang van de Opdracht boven de Europese aanbestedingsgrens uit. De Opdracht wordt daarom Europees aanbesteed middels een openbare procedure. 0
Interne Kennung: POR550
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst treedt in werking op 4 juni 2026 en loopt tot en met 31 mei 2028 met een optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst van tweemaal 12 maanden.