See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych, nr ref. 19/PN/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych. 2. Zamówienie zostało podzielone na 43 części. 3. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 7 do SWZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. 5. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, Zamawiający zamieścił w OPZ listę produktów, które są dopuszczone do użytku zgodnie z dokumentacją producenta sprzętu Lockheed Martin. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny (nie znajdujący się na liście wskazanej w OPZ) pod warunkiem, że będzie on zgodny z wytycznymi zawartymi w aktualnej liście GUC „General Use Consumables (GUC) List”, opracowanej przez producenta sprzętu Lockheed Martin. 6. Sposób dostępu do informacji, stanowiących część SWZ, które nie zostały udostępnione na stronie internetowej prowadzonego postepowania: 6.1. Zamawiający informuje, iż w SWZ zawarte są informacje o charakterze wrażliwym, które nie mogą zostać udostępnione na stronie wraz z dokumentacją postępowania. 6.2. Dane o poufnym charakterze zawiera załącznik nr 6 do SWZ, tj. lista GUC „General Use Consumables (GUC) List”, opracowana przez producenta sprzętu Lockheed Martin. 6.3. Zamawiający na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp udostępni załącznik nr 6 do SWZ tym Wykonawcom, którzy bezpośrednio zwrócą się pisemnym wnioskiem. Udostępnienie ww. dokumentu możliwe będzie w terminie przewidzianym na kierowanie do Zamawiającego pytań do treści SWZ, o którym stanowi art. 135 ust. 2 ustawy Pzp. 6.4. Lista GUC w zakresie niezbędnym do złożenia oferty może zostać udostępniona Wykonawcom ubiegającym się o udzielenie zamówienia w siedzibie Zamawiającego lub drogą elektroniczną po złożeniu wniosku. Wniosek powinien zawierać informację o pozycjach asortymentowych, w których Wykonawca chce złożyć ofertę. UWAGA! Lista GUC dotyczy pozycji asortymentowych wskazanych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7 do SWZ. 6.5. Wykonawca po otrzymaniu dokumentacji zawierającej dane wrażliwe powinien uwzględnić jej poufny charakter i nie udostępniać jej osobom nieupoważnionym. 7. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wypełnił Formularz cenowy – załącznik nr 2 do SWZ w następujący sposób: kolumna I (nr 9) − jeśli produkt posiada NSN, kolumna J (nr 10) − jeśli posiada P/N, a w innym przypadku należy podać symbol katalogowy, kolumna K (nr 11) − CC lub nazwę producenta, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego, nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN, kolumny J w każdym przypadku w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty. 8. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. 9. Towary objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (jeśli występują). 10. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. 11. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70% pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. 12. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. 13. Na dostarczone towary obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. 14. Wykonawca dostarczy towar do magazynu Zamawiającego, zlokalizowanego pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego, Gucin 58A, 98-113 Buczek. 15. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. 16. W dniu dostawy odbędzie się ilościowy i jakościowy odbiór produktów będących przedmiotem umowy. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ – Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia na swój koszt w terminie trwania umowy. 17. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19000000 Leder- und Textilerzeugnisse, Plastik- und Gummistoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – TAŚMY I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 7 do SWZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – PODKŁADKI DO DRABINEK
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – KUBKI, SITKA, PLOMBY, PŁYTY OGÓLNODOSTĘPNE
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – INNE ARTYKUŁY I
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – PAPIERY PROTEX
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – OSŁONA ZŁĄCZA ELEKTR.ESD MS90376-14RB
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – RURY NIEMETALOWE
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – OPASKI
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – PAS EE1801T
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – LINA NYLONOWA 3-SPLOTOWA FI 10MM
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – SZNURKI
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – TWORZYWO BARIEROWE MIL-PRF-81705 TYP 1
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – TAŚMY II
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 – SIATKI
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – WORKI
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 – FOLIE I
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – PRZEWÓD, DYSTANS, ARKUSZ, WŁÓKNINA
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 – ARTYKUŁY OGÓLNODOSTĘPNE
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 – TAŚMY III
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 – TAŚMY IV
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 – TAŚMY ANTYSTATYCZNE
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 – TAŚMY V
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 – TAŚMY MASKUJĄCE I
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 – TAŚMY SAMOPRZYLEPNE I
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 – TAŚMY VI
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 – TAŚMY POLIESTROWE
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 – TAŚMA USZCZELNIAJĄCA SM5126
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 – TAŚMY VII
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 – ZAŚLEPKI
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 – PAPIERY i MATERIAŁY PAKOWE I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 – TAŚMY VIII
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 – INNE ARTYKUŁY II
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 – TAŚMY IX
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 – FOLIE II
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 – ARKUSZE, TKANINY, NICI
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 – TAŚMY IZOLACYJNE
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 – TAŚMY MASKUJĄCE II
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 – TAŚMY SAMOPRZYLEPNE II
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 – TAŚMY SAMOPRZYLEPNE III
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 – TAŚMA POLIURETANOWA i TAŚMA USZCZELNIAJĄCA
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 – ZAŚLEPKA 3029W054
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 – PAPIERY I MATERIAŁY PAKOWE II
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 – SIATKA CIENIUJĄCA