See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą produktów i sprzętu medycznego jednorazowego użytku (z podziałem na 15 zadań)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą produktów i sprzętu medycznego jednorazowego użytku (z podziałem na 15 zadań). Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załącznikach nr 1-15 do umowy - załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 715787-2025
Interne Kennung: ZP.263.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku – Pakiet A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku – Pakiet A. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 1.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku – Pakiet B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku – Pakiet B. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 2.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku – Pakiet C
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku – Pakiet C. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 3.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku – Pakiet D
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku – Pakiet D. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 4.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku do żywienia pozajelitowego – Pakiet E
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sterylnego sprzętu jednorazowego użytku do żywienia pozajelitowego – Pakiet E. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 5.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup wraz z dostawą drobnego i specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet F
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą drobnego i specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet F. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 6.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet G
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet G. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 7.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu ogólnomedycznego jednorazowego użytku – Pakiet H
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu ogólnomedycznego jednorazowego użytku – Pakiet H. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 8.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 8
Los: LOT-0009
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet I. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 9.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 9
Los: LOT-0010
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet J
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet J. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 10.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 10
Los: LOT-0011
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku do odsysania pola operacyjnego – Pakiet K
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku do odsysania pola operacyjnego – Pakiet K. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 11.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 11
Los: LOT-0012
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet L
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet L. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 12.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 12
Los: LOT-0013
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet Ł
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku – Pakiet Ł. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 13.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 13
Los: LOT-0014
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku do strzygarki – Pakiet M
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku do strzygarki – Pakiet M. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 14.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 14
Los: LOT-0015
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku do instrumentu I – stitch unit PP 0 niewchłanialny – Pakiet N
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego jednorazowego użytku do instrumentu I – stitch unit PP 0 niewchłanialny – Pakiet N. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 15.
Interne Kennung: ZP.263.19.2025 - część 15