See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uniwersalne zestawy do budowy podpór mostów tymczasowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 kompletów (3 kpl. zamówienie podstawowe i 3 kpl. zamówienie opcjonalne) uniwersalnych zestawów do budowy podpór mostów tymczasowych. W skład 1 kompletu wchodzą: 2 koparki na podwoziu gąsienicowym wraz z osprzętem do wbijania pali i budowy podpór oraz 2 zestawy niskopodwoziowe (ciągnik siodłowy i naczepa) do ich przewozu.
Vorherige Bekanntmachung: 54009-2025
Interne Kennung: AU/6/VI/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43310000 Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 kompletów (3 kpl. zamówienie podstawowe i 3 kpl. zamówienie opcjonalne) uniwersalnych zestawów do budowy podpór mostów tymczasowych. W skład 1 kompletu wchodzą: 2 koparki na podwoziu gąsienicowym wraz z osprzętem do wbijania pali i budowy podpór oraz 2 zestawy niskopodwoziowe (ciągnik siodłowy i naczepa) do ich przewozu. Szczegółowe wymagania i informacje zostaną przekazane w opisie potrzeb i wymagań (OPiW) oraz w SWZ. Całość dostaw powinna zostać zrealizowana w latach 2026-2027.
Interne Kennung: część 1/1
Menge: 6 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przewiduje się możliwość opcjonalnego zakupu do 3 kompletów uniwersalnych zestawów do budowy podpór mostów tymczasowych. Zamawiający zastrzega, że brak uruchomienia zamówienia opcjonalnego, w całości lub w części, nie skutkuje powstaniem jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy wobec Zamawiającego.