19508-2025 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji w Gminie Niedrzwica Duża
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji w Gminie Niedrzwica Duża
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji w Gminie Niedrzwica Duża.
Interne Kennung: ZP.271.1.20.2024.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 79212000 Betriebsprüfung, 79417000 Sicherheitsberatung, 72253200 Systemunterstützung, 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 32420000 Netzausrüstung, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uruchomienie e-usług dla mieszkańców,
Beschreibung: Część 1 – Uruchomienie e-usług dla mieszkańców, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup usług rozbudowy oprogramowania portalu e-usług (1 szt.) b) Zakup usług rozbudowy oprogramowania dziedzinowego (1 szt.) c) Zakup usług rozbudowy i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (1 szt.) d) Zakup usług rozbudowy e-usług finansowych (1 szt.) e) Zakup licencji oprogramowania systemu rekrutacji zdalnych i obsługi płatności oświatowych (1 szt.) f) Zakup usług wdrożenia systemu rekrutacji zdalnych i obsługi płatności oświatowych (1 szt.) g) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług rekrutacji zdalnych i obsługi płatności oświatowych (1 szt.) h) Zakup usług opracowania dokumentacji SZBI (1 szt.)
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego
Beschreibung: Część 2 – Dostawa sprzętu informatycznego, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Wyposażenie serwerowni - zakup subskrypcji UTM (1szt.) b) Wyposażenie serwerowni - rozbudowa serwerów (2 szt.) c) Wyposażenie stanowisk oświatowych - zakup stacji roboczych (10 szt.) d) Wyposażenie stanowisk oświatowych - zakup urządzeń wielofunkcyjnych (10 szt.) Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
Interne Kennung: Część 2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen