2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych powstających na terenach nieruchomości zamieszkałych gminy Chojna oraz zagospodarowanie tych odpadów do dnia 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Zleceniobiorcę na rzecz Gminy Chojna zadania pod nazwą „Świadczenie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych powstających na terenach nieruchomości zamieszkałych gminy Chojna oraz zagospodarowanie tych odpadów do dnia 31 grudnia 2026 r.”, w zakres której wchodzi: 1) odbiór i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, powstających na nieruchomościach zamieszkałych; 2) odbiór i transport odpadów wielkogabarytowych, powstających na nieruchomościach zamieszkałych; 3) odbiór i transport odpadów selektywnie zebranych, powstających na nieruchomościach zamieszkałych; 4) odbiór i transport przeterminowanych leków i opakowań po lekach pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chojna dostarczonych do punktów aptecznych położonych na terenie Gminy Chojna, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami. Zleceniobiorca jest zobowiązany do dostarczenia do wskazanych aptek pojemników, w których będą gromadzone odpady; 5) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych; 6) wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów w niezbędną infrastrukturę tj. pojemniki i kontenery do zbierania odpadów; 7) zagospodarowanie odebranych przez Zleceniobiorcę odpadów komunalnych powstających na terenach nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chojna w instalacji komunalnej. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. Wskazane w OPZ ilości odpadów mają charakter szacunkowy (orientacyjny) i służą wyłącznie do określenia wartości zamówienia oraz porównania ofert pod względem cenowym. Rzeczywiste rozliczenie nastąpi na podstawie odpadów faktycznie odebranych, przetransportowanych i zagospodarowanych w okresie realizacji umowy.
Interne Kennung: DIR.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001