195108-2026 - Wettbewerb
Polen – Hotel-Übernachtungen – USŁUGA POLEGAJĄCA NA ZAPEWNIENIU NOCLEGU, SAL I WYŻYWIENIA NA SZKOLENIA ORAZ NOC EKONOMII SPOŁECZNEJ.
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA POLEGAJĄCA NA ZAPEWNIENIU NOCLEGU, SAL I WYŻYWIENIA NA SZKOLENIA ORAZ NOC EKONOMII SPOŁECZNEJ.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest: „Usługa polegająca na zapewnieniu noclegu, sal i wyżywienia na szkolenia oraz Noc Ekonomii Społecznej” realizowana w ramach projektu niekonkurencyjnego pn.: „Społeczna równowaga" w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego. 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie (2) następujące części: CZĘŚĆ I - Usługa polegająca na zapewnieniu noclegu, sal i wyżywienia na szkolenia dla podmiotów działających na rzecz włączenia społecznego z terenu województwa podkarpackiego. CZĘŚĆ II - Usługa polegająca na zapewnieniu noclegu, sali i wyżywienia podczas wydarzenia pn. „Noc Ekonomii Społecznej”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ – stanowiący Załącznik Nr 1A i 1B do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każda część oceniana będzie oddzielnie. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części zamówienia.
Interne KennungOZP.261.13.2026.MG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w związku z art. 359 pkt. 1 ustawy z dnia 11września 2019 r. ­ Prawo zamówień publicznych (t.j.Dz.U.2024.1320 ze zm.) Postępowanie dotyczy usługi społecznej i innych szczególnych usług. Więcej informacji znajduje się w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001
Titel­Usługa polegająca na zapewnieniu noclegu, sal i wyżywienia na szkolenia dla podmiotów działających na rzecz włączenia społecznego z terenu województwa podkarpackiego.
BeschreibungUsługa polegająca na zapewnieniu noclegu, sal i wyżywienia na szkolenia dla podmiotów działających na rzecz włączenia społecznego z terenu województwa podkarpackiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ – stanowiący Załącznik Nr 1A do SWZ.
Interne KennungCZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA
LosLOT-0002
TitelUsługa polegająca na zapewnieniu noclegu, sali i wyżywienia podczas wydarzenia pn. „Noc Ekonomii Społecznej”.
BeschreibungUsługa polegająca na zapewnieniu noclegu, sali i wyżywienia podczas wydarzenia pn. „Noc Ekonomii Społecznej”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ – stanowiący Załącznik Nr 1B do SWZ.
Interne KennungCZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA