2. Verfahren
Verfahren
Titel: 8/25 – Świadczenie usługi transportu dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usługi transportu, w tym: 1) świadczenie usługi transportu sanitarnego pacjentów dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 1, 2) świadczenie usługi transportu sanitarnego materiału biologicznego oraz personelu Zamawiającego dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 2, 3) świadczenie usługi transportu pacjentów na zabiegi hemodializy oraz na zabieg transplantacji nerki dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 3. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy dla każdej części zamówienia stanowiące Załączniki Nr 6.1-6.3 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi transportu sanitarnego pacjentów dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usługi transportu, w tym: 1) świadczenie usługi transportu sanitarnego pacjentów dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 1. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy dla każdej części zamówienia stanowiące Załączniki Nr 6.1-6.3 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usługi transportu sanitarnego materiału biologicznego oraz personelu Zamawiającego dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usługi transportu, w tym: 1) świadczenie usługi transportu sanitarnego materiału biologicznego oraz personelu Zamawiającego dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 2. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy dla każdej części zamówienia stanowiące Załączniki Nr 6.1-6.3 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usługi transportu pacjentów na zabiegi hemodializy oraz na zabieg transplantacji nerki dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usługi transportu, w tym: 1) świadczenie usługi transportu pacjentów na zabiegi hemodializy oraz na zabieg transplantacji nerki dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 3. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy dla każdej części zamówienia stanowiące Załączniki Nr 6.1-6.3 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.