See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa materiałów medycznych do operacji zaćmy oraz operacji witrektomii tylnej, dostawa soczewek i utworzenie depozytu soczewek.”
Beschreibung: - dostawa soczewek i materiałów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii (pakiety nr: 1-15), - utworzenie depozytu soczewek (pakiety nr: 16-18). szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Dla pakietów nr 6 i nr 12 wymagane jest użyczenie na czas trwania umowy sprzętu kompatybilnego z zamawianym asortymentem.
Interne Kennung: ZP/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 1
Beschreibung: SOCZEWKA
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z SWZ
Los: LOT-0004
Titel: 2
Los: LOT-0005
Titel: 3
Los: LOT-0006
Titel: 4
Los: LOT-0007
Titel: 5
Los: LOT-0008
Titel: 6
Beschreibung: SOCZEWKA + wymagane jest użyczenie na czas trwania umowy sprzętu kompatybilnego z zamawianym asortymentem
Los: LOT-0009
Titel: 7
Beschreibung: zestawy medyczne
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0010
Titel: 8
Los: LOT-0011
Titel: 9
Los: LOT-0012
Titel: 10
Los: LOT-0013
Titel: 11
Los: LOT-0014
Titel: 12
Beschreibung: zestawy medyczne- użyczenie na czas trwania umowy sprzętu kompatybilnego z zamawianym asortymentem
Los: LOT-0015
Titel: 13
Los: LOT-0016
Titel: 14
Los: LOT-0017
Titel: 15
Los: LOT-0018
Titel: 16
Beschreibung: SOCZEWKA-utworzenie depozytu soczewek
Los: LOT-0019
Titel: 17
Los: LOT-0020
Titel: 18