2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Dobromierz w okresie od 1 lipca 2025 r. do 30 czerwca 2027 r.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Dobromierz w okresie od 1 lipca 2025 r. do 30 czerwca 2027 r.
Interne Kennung: ZP.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Dobromierz w okresie od 1 lipca 2025 r. do 30 czerwca 2027 r., poprzez: 1) odbiór odpadów bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych i zagospodarowanie tych odpadów, 2) organizację i obsługę objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, w tym mebli, zużytych opon, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych, 3) odbiór i zagospodarowanie przeterminowanych lekarstw zbieranych do odpowiednio oznaczonych pojemników umieszczonych w Punkcie Aptecznym „Zdrowie” Plac Wolności 6, Dobromierz oraz Punkcie Aptecznym ul. Jana Pawła II 3 w Roztoce, 4) odbiór i zagospodarowanie zużytych baterii zbieranych do odpowiednio oznaczonych pojemników umieszczonych w: Szkoła Podstawowa w Gniewkowie, Gniewków 3, Szkoła Podstawowa w Roztoce, ul. Jana Pawła II 7/9, Szkoła Podstawowa w Dobromierzu, ul. Podgórna 2, 5) prowadzenie i obsługę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz odbiór i zagospodarowywanie odpadów komunalnych zgromadzonych na PSZOK, 6) zakup i dystrybucję przez Wykonawcę worków LDPE o pojemności 120 l do selektywnej zbiórki trzech frakcji odpadów: - odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury - worki koloru niebieskiego oznaczone napisem „PAPIER”, - odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła - worki koloru zielonego oznaczone napisem „SZKŁO”, - odpady z metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe - worki koloru żółtego oznaczone napisem „METALE I TWORZYWA SZTUCZNE, 7) organizację i wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) umożliwiającego mieszkańcom Gminy Dobromierz nieodpłatne przekazanie innych rodzajów odpadów komunalnych nie objętych selektywną zbiórką, 8) opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych, 9) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w części II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511200 Einsammeln von Hausmüll