See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usługi nadzoru autorskiego, świadczenie usługi SOC, przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z dostosowaniem dokumentacji SZBI oraz przeprowadzenie audytu końcowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi nadzoru autorskiego, świadczenie usługi SOC, przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z dostosowaniem dokumentacji SZBI oraz przeprowadzenie audytu końcowego w ramach zadania „Poprawa funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku poprzez rozwój usług cyfrowych”w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Nr naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25Nr wniosku KPOD.07.03-IP.10- 0295/25
Interne Kennung: SPZOZ.IINZZP.260/37/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Nadzór autorski nad posiadanym Oprogramowaniem Aplikacyjnym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru autorskiego nad posiadanym Oprogramowaniem Aplikacyjnym Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 2: Usługa Security Operations Center – SOC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa Security Operations Center – SOC Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
Los: LOT-0005
Titel: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz dostosowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz dostosowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222000 Strategische Prüfung und Planung im Bereich Informationssysteme oder -technologie
Los: LOT-0006
Titel: Audyt końcowy w obszarze cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa audytu w obszarze cyberbezpieczeństwa Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 72810000 Computerrevision
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72820000 Computerprüfung