See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud Houthalen-Helchteren 2026-2029
Beschreibung: Groenonderhoud Houthalen-Helchteren 2026-2029
Interne Kennung: PPP04M-2962/6042/2025/183
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groenonderhoud openbaar domein
Beschreibung: Om een goed eindbeeld te krijgen in het openbaar groen, moeten de groenelementen (grasvelden, bloemenweides, beplanting, boomspiegels, verharding, paden) onderhouden worden. Dit onderhoud zorgt dat het openbaar groen een verzorgd beeld heeft. Een verzorgd beeld zorgt er eveneens voor dat de gemeente een goed imago krijgt bij omliggende gemeenten en daarbuiten.
Interne Kennung: 2025/183_1
Los: LOT-0002
Titel: Groenonderhoud patrimonium gemeente en welzijnsvereniging
Beschreibung: Voorbehouden perceel Om een goed eindbeeld te krijgen in het openbaar groen, moeten een aantal elementen onderhouden worden. Deze elementen omvatten zowel het groenonderhoud, zwerfvuil ruimen als het onderhoud van de speelpleinen. Door deze onderhoudswerkzaamheden uit te voeren, wordt een verzorgd beeld en tevreden burgers verkregen. Bovendien stijgt het imago van de gemeente door een verzorgd, ecologisch beeld. De woonzorgcentra en bejaarden- en assistentiewoningen van de gemeente Houthalen-Helchteren liggen in een groene omgeving. Deze omgeving dient natuurlijk ook onderhouden te worden zodat de bewoners in een mooie en goed onderhouden omgeving verblijven. Hierdoor blijven de bewoners tevreden en winnen de locaties aan imago, zowel voor leefkwaliteit als ecologie.
Interne Kennung: 2025/183_2
Los: LOT-0003
Titel: Zwerfvuil opruimen
Interne Kennung: 2025/183_3
Los: LOT-0004
Titel: Onderhoud speeltuinen
Interne Kennung: 2025/183_4