195345-2026 - Ergebnis
Polen – Lehrmittel – ZAKUP POMOCY DYDAKTYCZNYCH NA POTRZEBY ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE W RAMACH REALIZACJI ZADANIA TECHNOLOGICZNA TRANSFORMACJA EDUKACJI W POWIECIE KOLSKIM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP POMOCY DYDAKTYCZNYCH NA POTRZEBY ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE W RAMACH REALIZACJI ZADANIA TECHNOLOGICZNA TRANSFORMACJA EDUKACJI W POWIECIE KOLSKIM
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie. 2. Dostarczone w ramach niniejszego postępowania pomoce dydaktyczne muszą spełniać wymagania obowiązujących przepisów. 3. Pomoce powinny posiadać niezbędne świadectwa jakości, certyfikaty, deklaracje zgodności, atesty bezpieczeństwa oraz dokumenty dopuszczające do obrotu na polskim rynku – jeśli dotyczy. Na żądanie Zamawiającego Wykonawca winien okazać się niniejszymi dokumentami. 4. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1 do swz (formularz techniczno-cenowy).
Interne KennungZP.272.35.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001