See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af beskæftigelsesindsatser til borgere under Jobcenter Favrskov
Beschreibung: Favrskov Kommune gennemfører udbud over tærskelværdierne efter light-regimet. Omfattet af udbuddet er de beskæftigelsesindsatser som er defineret i udbuddet, målrettet alle borgere under Jobcenter Favrskov.
Vorherige Bekanntmachung: 510625-2025
Interne Kennung: 485645
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Proceduren gennemføres efter Udbudslovens afsnit III. Udvælgelseskriterier og tildelingskriterie fremgår af bekendtgørelse og udbudsbetingelser.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 85142100 Physiotherapiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Arbejdspladsvurdering og funktionsevnebeskrivelser
Beschreibung: Arbejdspladsvurdering Funktionsevnebeskrivelse i hjemmet Tværfaglig funktionsevnebeskrivelse i hjemmet
Interne Kennung: 516357
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens, 85142100 Physiotherapiedienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kontrakten kan forlænges ad to omgange med op til 2 x 12 måneder.
Los: LOT-0002
Titel: 2.1.A. Mental Fitness og Mindfulness - Hadsten
Beschreibung: Mental Fitness og Mindfulness fra forretningsadresse i Hadsten.
Interne Kennung: 516358
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens, 85142100 Physiotherapiedienste
Los: LOT-0003
Titel: 2.1.B. Mental Fitness og Mindfulness - Hammel
Beschreibung: Mental Fitness og Mindfulness fra forretningsadresse i Hammel.
Interne Kennung: 516359
Los: LOT-0004
Titel: 2.1.C. Mental Fitness og Mindfulness - Hinnerup
Beschreibung: Mental Fitness og Mindfulness fra forretningsadresse i Hinnerup.
Interne Kennung: 516360
Los: LOT-0005
Titel: 2.2.A. Screening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut - Hadsten
Beschreibung: Screening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut fra forrtetningsadresse i Hadsten.
Interne Kennung: 516361
Los: LOT-0006
Titel: 2.2.B. Screening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut - Hammel
Beschreibung: Screening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut fra forretningsadresse i Hammel.
Interne Kennung: 516362
Los: LOT-0007
Titel: 2.2.C. Screening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut - Hinnerup
Beschreibung: Screening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut fra forretningsadresse i Hinnerup.
Interne Kennung: 516363
Los: LOT-0008
Titel: 2.3.A. Udviklingsforløb ved fysioterapeut for unge - Hadsten
Beschreibung: Udviklingsforløb ved fysioterapeut for unge fra forretningsadresse i Hadsten.
Interne Kennung: 518393
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85142100 Physiotherapiedienste, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Los: LOT-0009
Titel: 2.3.B. Udviklingsforløb ved fysioterapeut for unge - Hammel
Beschreibung: Udviklingsforløb ved fysioterapeut for unge fra forretningsadresse i Hammel.
Interne Kennung: 518457
Los: LOT-0010
Titel: 2.3.C. Udviklingsforløb ved fysioterapeut for unge - Hinnerup
Beschreibung: Udviklingsforløb ved fysioterapeut for unge fra forretningsadresse i Hinnerup.
Interne Kennung: 518458
Los: LOT-0011
Titel: 2.4.A. Smertehåndteringsforløb - Hadsten
Beschreibung: Smertehåndteringsforløb fra forretningsadresse i Hadsten.
Interne Kennung: 518459
Los: LOT-0012
Titel: 2.4.B. Smertehåndteringsforløb - Hammel
Beschreibung: Smertehåndteringsforløb fra forretningsadresse i Hammel.
Interne Kennung: 518460
Los: LOT-0013
Titel: 2.4.C. Smertehåndteringsforløb - Hinnerup
Beschreibung: Smertehåndteringsforløb fra forretningsadresse i Hinnerup.
Interne Kennung: 518461
Los: LOT-0014
Titel: 3. Psykologhjælp
Beschreibung: Psykologisk screening Psykologisk undersøgelse med test Psykologisk samtaleforløb
Interne Kennung: 518462
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens