195394-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens – Zorg in Onderwijstijd
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZorg in Onderwijstijd
BeschreibungDeze opdracht bevat enkel het gedeelte van ZiO dat valt onder de Jeugdwet. ZiO bestaat uit ondersteuning die noodzakelijk is voor leerlingen op De Bodde en Onderwijscentrum Leijpark om hun schoolloopbaan op goede wijze te doorlopen. Deze ondersteuning bestaat uit (individuele) begeleiding en/of persoonlijke verzorging. Begeleiding betreft ondersteuning in het bevorderen van zelfstandig functioneren, het bieden van begeleiding in de omgang met anderen en het opheffen van een tekort aan zelfredzaamheid. Persoonlijke verzorging heeft betrekking op ondersteuning bij activiteiten van de eigen verzorging. Het gaat dan onder meer om toiletbezoek, eten & drinken, zichzelf verzorgen en aankleden. Andere varianten van zorg en hulp die op school of in onderwijstijd worden aangeboden (bijvoorbeeld fysiotherapie, logopedie, speltherapie, diagnostiek of stagebegeleiding) vallen niet onder deze opdracht. Omvang
Interne Kennung2026-009-HVB
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1