See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy asortymentu stosowanego w chirurgii urazowo-ortopedycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Sprzedaż i dostawa Zamawiającemu przedmiotu zamówienia wymienionych w załącznikach asortymentowo-cenowych numer 1.1 -1.42. 2) Utworzenie przez Dostawcę w siedzibie Zamawiającego nieodpłatnego magazynu depozytowego przedmiotów umowy wyszczególnionych w załącznikach asortymentowo-cenowych numer 1,2,3,4,5,7,8,9,10,12,14,15,17,18,20,21,23,24, 25, 29,35,36,39,40; 3) Nieodpłatne użyczenie do pakietów nr 1,2,3,4,12 dedykowanych napędów (w ilości określonej w załącznikach) tj. kompletnych zestawów wiertarek operacyjnych o zwiększonej mocy z zasilaniem akumulatorowym oraz zasilaniem kablowym. Do każdej z wiertarek wymagane są przystawki: do rozwiertaków i frezów, do piły oscylacyjnej, końcówka uniwersalna. Wszelkie koszty napraw sprzętu (łącznie z kosztami przesyłki sprzętu) w trakcie realizacji umowy ponosi użyczający. 4) Do pakietów nr 3,4,5,7,8,10,11,12,14,15,17,18,25,26,30,33,35,39 Zamawiający wymaga nieodpłatnego użyczenia instrumentarium operacyjnego (wraz z zapewnieniem bezpłatnego serwisu). 5) Do pakietu nr 1 i 2 Zamawiający wymaga nieodpłatnego użyczenia instrumentarium operacyjnego (wraz z zapewnieniem bezpłatnego serwisu) oraz przymiarami panewek, wkładów oraz głów. 6) Do pakietu nr 23,29,42 Zamawiający wymaga nieodpłatnego użyczenia instrumentarium operacyjnego (wraz z zapewnieniem bezpłatnego serwisu) oraz przymiarami do próbnej repozycji; 7) Do pakietów numer 12,13- na żądanie Zamawiającego dostawa implantów + instrumentarium; 8) Do pakietów numer 1,2,6,16,18,22,37,41,42 – na żądanie Zamawiającego dostawa implantów + instrumentarium w czasie max. do 48 godzin. 9) Do pakietu numer 7,8,25,27,39 – na żądanie Zamawiającego dostawa asortymentu w czasie max. do 48 godzin. 10) Do pakietu numer 40 – na żądanie Zamawiającego dostawa implantów + instrumentarium w czasie max. do 72 godzin. 11) Do pakietu nr 26 – Zamawiający wymaga użyczenie kompletnej wieży artroskopowej w skład której wchodzi: monitor, konsola kamery, źródło światła, konsola artroskopowa, pompa artroskopowa, wózek aparaturowy z ramieniem oraz wysięgnikiem płynów, 2 sztuki shavera, 2 światłowody (wraz z zapewnieniem bezpłatnego serwisu) oraz nieodpłatne użyczenie przeszywacza barkowego oraz śrubokrętu do implementacji śrub biosteonowych. 12) Do pakietu nr 16 – Zamawiający wymaga nieodpłatnego użyczenia urządzenia do przeciągania nici do szwów. 13) Do pakietu nr 20 i 22 – Zamawiający wymaga nieodpłatnego użyczenia wirówki. 14) Do pakietu nr 5 i 17 - Wykonawca zapewni szkolenia dla personelu lekarskiego i pielęgniarskiego w uzgodnionym z Zamawiającym terminie potwierdzony certyfikatem
Vorherige Bekanntmachung: 643519-2025
Interne Kennung: ZP/32/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33183300 Ausrüstung für Osteosynthese, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Rekonstrukcja stawów - Protezoplastyka pierwotna i rewizyjna stawu kolanowego + instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Rekonstrukcja stawów - Protezoplastyka pierwotna i rewizyjna stawu biodrowego + instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Rekonstrukcja stawów - Protezoplastyka pierwotna i rewizyjna stawu biodrowego + instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Rekonstrukcja stawów - Protezoplastyka stawu biodrowego bezcementowa/ cementowa + instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - OSTEOSYNTEZA - Gwoździe krętarzowe i śródszpikowe + instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - OSTEOSYNTEZA - Gwoździe krętarzowe i śródszpikowe tytanowe- z instrumentarium, na żądanie 48 h
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - OSTEOSYNTEZA - Płyty stalowe – z instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - OSTEOSYNTEZA - Płyty tytanowe + instrumentarium - depozyt
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - OSTEOSYNTEZA - Wszczepy uzupełniające i narzędzia - depozyt
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - CHIRURGIA STOPY - Wszczepy do chirurgii stopy z tytanu z instrumentarium - depozyt implantów oraz zestaw kompletnego instrumentarium do chirurgii stopy - depozyt
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.10
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Sterylny zestaw do szycia łąkotki
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.11
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Rekonstrukcja stawów - Protezoplastyka pierwotna oraz rewizyjna stawu kolanowego + instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.12
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Rekonstrukcja stawów - Protezoplastyka stawu barkowego - użyczenie instrumentarium i kompletu wszczepów na żądanie
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.13
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Chirurgia stopy - Implanty ze stali do chirurgii stopy + instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.14
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Medycyna Sportowa - Wszczepy stosowane w medycynie sportowej do chirurgii kolana i stawu barkowego + instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.15
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - MEDYCYNA SPORTOWA - implanty + instrumentarium na żądanie 48h
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.16
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Osteosynteza uzupełniająca . Implanty kodowane kolorami wykonane z tytanu, bezpieczne dla rezonansu magnetycznego + instrumentarium - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.17
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - OSTEOSYNTEZA - Implanty stosowane w zaopatrzeniu złamań okołoprotezowych + instrumentarium - na żądanie 48h
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.18
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19- medycyna sportowa - Narzędzia oraz osprzęt do chirurgii artroskopowej
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.19
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Biomateriały do regeneracji tkanki łącznej - depozyt
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.20
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Materiały do regeneracji chrząstki stawowej - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.21
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Chirurgia stawów - Płyty do zabiegów osteotomii z instrumentarium - na żądanie do zabiegu 48h
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.22
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Implant do korekcji stopy płasko-koślawej nabytej - DEPOZYT+INSTRUMENTARIUM
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.23
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Materiał do uzupełnienia tkanki kostnej z możliwością wiązania antybiotyków - do leczenia infekcji tkanek miękkich i kości - DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.24
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Asortyment uzupełniający do chirurgii stopy + instrumentarium
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.25
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Elementy zużywalne kompatybilne z systemem artroskopowym firmy Stryke
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.26
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Asortyment do zabiegów przy infekcji okołoprotezowej - na żądanie do zabiegu 48h
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.27
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - Uniwersalna proteza ścięgna
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.28
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - Endoproteza nadgarstka - DEPOZYT + INSTRUMENTARIUM
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.29
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 - Implant przeznaczony do artroplastyki małych stawów ręki lub stóp u pacjentów cierpiących na RZS lub chorobę zwyrodnieniową stawów*
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.30
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31- Dwumobilna endoproteza stawu nadgarstkowo-śródręcznego CMC1
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.31
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 - Mini kotwice do małych stawów i śruby tytanowe
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.32
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 - Silikonowe protezy stawów MCP i PIP
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.33
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Płyty dłoniowe
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.34
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35 - System tytanowych gwoździ elastycznych + instrumentarium w użyczenie* DEPOZYT
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.35
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 - Ostrza do piły oscylacyjnej kompatybilne z napędem Stryker - depozyt
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.36
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Rekonstrukcja powierzchni stawowych - na żadanie 48 h implanty + instrumentarium
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.37
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Piny do osteostyntezy, kotwice tytanowe
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.38
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39 - Implanty uzupełniające w zakresie chirurgii stopy i stawów *- instrumentarium i depozyt , wezwanie 48h
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.39
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 - Płyty do artrodezy kości śródręcza - DEPOZYT + instrumentarium*
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.40
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Stabilizator zewnętrzny nadgarstka + instrumentarium - zamówienie 48h
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.41
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - Proteza całkowita MTP I + instrumentarium na zamówienie 48h
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.42
Interne Kennung: Pakiet nr 42