195438-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup, wdrożenie systemu PACS oraz infrastruktury wraz z utrzymaniem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, wdrożenie systemu PACS oraz infrastruktury wraz z utrzymaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup systemu PACS z zestawem narzędzi dla lekarza, zakup sprzętu i oprogramowania ICT służącego informatyzacji i cyfryzacji oraz zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Zamawiającego oraz świadczenie usług gwarancyjnych: objęcie oprogramowania aplikacyjnego gwarancyjnym nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy, zgodnie z zakresem wyszczególnionym w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ).
Vorherige Bekanntmachung816357-2025
Interne KennungDZP.240.43.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48820000 Server, 48811000 E-Mail-System, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 31214100 Schalter, 30213300 Tischcomputer, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung