See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kolbudy w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, melioracji agrotechnicznych, utrzymania infrastruktury drogowej oraz wykaszania łąk, turystycznego zagospodarowania lasu, nasiennictwa i szkółkarstwa leśnego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kolbudy w roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 788809-2024
Interne Kennung: ZG.270.137.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w dniu 30.09.2024 r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 34928200 Zäune, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 6 - Leśnictwa : Bąkowo , Otomin , Borowiec
Interne Kennung: pakiet 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szacunkowa wartość zamówienia uwzględnia 30% prawa opcji oraz 50% zamówień zgodnych z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 7 - Leśnictwa: Ostróżki , Górny Zamszcz , Skrzeszewo
Interne Kennung: pakiet 7
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 8 - Leśnictwa: Sarni Dwór , Babi Dół
Interne Kennung: pakiet 8
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - prace z zakresu szkółkarstwa na terenie szkółki leśnej w Leźnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kolbudy, na szkółce leśnej w Leźnie w roku 2025.
Interne Kennung: pakiet 5