195462-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup zeroemisyjnego taboru autobusowego wraz z mobilną infrastrukturą jego ładowania do obsługi publicznej komunikacji zbiorowej na terenie gminy Strzelin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup zeroemisyjnego taboru autobusowego wraz z mobilną infrastrukturą jego ładowania do obsługi publicznej komunikacji zbiorowej na terenie gminy Strzelin
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje zakup zeroemisyjnego taboru autobusowego wraz z mobilną infrastrukturą jego ładowania do obsługi publicznej komunikacji zbiorowej na terenie gminy Strzelin.
Interne KennungZP.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP.4.2026