2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zelfpersende afvalbakken centrum Gemeente Goes 2026
Beschreibung: Het leveren en plaatsen van zelfpersende afvalbakken in de binnenstad Goes. Daarnaast omvat deze opdracht het beschikbaar stellen van een digitaal beheerportaal, inclusief bijbehorende service en ondersteuning. Het leveren en plaatsen van 55 zelfpersende afvalbakken in de binnenstad Goes. Daarnaast omvat deze opdracht het beschikbaar stellen van een digitaal beheerportaal, inclusief bijbehorende service en ondersteuning.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39224340 Mülleimer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Afvalbakken Het leveren en plaatsen van 55 zelfpersende afvalbakken in de binnenstad Goes. Daarnaast omvat deze opdracht het beschikbaar stellen van een digitaal beheerportaal, inclusief bijbehorende service en ondersteuning.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen