2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch pojazdów ratowniczo - gaśniczych do prowadzenia akcji ratowniczych oraz usuwania skutków klęsk żywiołowych dla OSP Chorzęcin oraz OSP Twarda
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch ciężkich samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Zakup pojazdów ratowniczo-gaśniczych do prowadzenia akcji ratowniczych oraz usuwana skutków klęsk żywiołowych i katastrof” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021–2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 10 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001