1955-2024 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług publicznych w zakresie wykonywania powiatowych przewozów pasażerskich na terenie powiatu skarżyskiego
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznych w zakresie wykonywania powiatowych przewozów pasażerskich na terenie powiatu skarżyskiego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przewozy na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Powiatu Skarżyskiego. Transport autobusowy w powiatowych przewozach pasażerskich (przewóz osób w ramach publicznego transportu zbiorowego wykonywany w granicach administracyjnych co najmniej dwóch gmin, nie wykraczający poza granice jednego powiatu albo w granicach administracyjnych powiatów sąsiadujących, w przypadku zawarcia porozumienia lub utworzenia związków powiatów). W przypadku zawarcia porozumień z sąsiadującymi powiatami mogą zostać utworzone linie komunikacyjne wybiegające poza teren powiatu skarżyskiego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)