2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien van bermen en schonen van watergangen buitengebied
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: a. het maaien van bermen en taluds; b. het uitmaaien rondom bomen en obstakels; c. het uitmaaien van watergangen; d. het verwerken van maaisel; e. het opvangen en afvoeren van maaisel; De uit te voeren werkzaamheden zijn gelegen binnen de grenzen van de gemeente Bunschoten. Een nadere omschrijving van de werkzaamheden zijn opgenomen in het bijbehorende bestek 2026-01-GB. tekst van geraamde waarde bij Sjoerd opvragen.
Interne Kennung: 2026-01-GB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: a. het maaien van bermen en taluds; b. het uitmaaien rondom bomen en obstakels; c. het uitmaaien van watergangen; d. het verwerken van maaisel; e. het opvangen en afvoeren van maaisel; De uit te voeren werkzaamheden zijn gelegen binnen de grenzen van de gemeente Bunschoten. Een nadere omschrijving van de werkzaamheden zijn opgenomen in het bijbehorende bestek 2026-01-GB. Maaien van bermen en het schonen van watergangen buitengebied
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.