195613-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Kompleksowe świadczenie usług w zakresie całodobowego utrzymania czystości w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kole
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usług w zakresie całodobowego utrzymania czystości w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kole
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całodobowe utrzymanie czystości w SPZOZ w Kole zgodnie z załączonym Opisem przedmiotu zamówienia, Wykazem powierzchni oraz projektem umowy
Interne Kennung: SPZOZ.DŚM-ZP.240.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa w zakresie całodobowego utrzymania czystości zgodnie z zakresem opisanym w załącznikach - opis przedmiotu zamówienia, wykaz pomieszczeń, projekt umowy