2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pojištění majetku a odpovědnosti města Boskovice 2025 - 2029
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí komplexního škodového a obnosového pojištění, a to pojištění majetku a obecné provozní odpovědnosti za škodu anebo újmu, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, pojištění motorových vozidel (havarijní), úrazové pojištění (Městská policie a vedení města) a pojištění odpovědnosti zaměstnanců – pro Město Boskovice a jím zřizované příspěvkové organizace. Předmět veřejné zakázky je blíže specifikován zadávací dokumentací a jejími přílohami. Zadavatel umožňuje dílčí plnění předmětu veřejné zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na 4 části: Část 1 – Pojištění majetku a obecné provozní odpovědnosti za škodu anebo újmu (dále jen „část 1“) Část 2 – Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), pojištění motorových vozidel (havarijní) (dále jen „část 2“) Část 3 – Úrazové pojištění (Městská policie a vedení města) (dále jen „část 3“) Část 4 – Pojištění odpovědnosti zaměstnanců (dále jen „část 4“).
Interne Kennung: Komplexní pojištění majetku a odpovědnosti města Boskovice 2025 - 2029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Pojištění majetku a obecné provozní odpovědnosti za škodu anebo újmu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí komplexního škodového a obnosového pojištění, a to pojištění majetku a obecné provozní odpovědnosti za škodu anebo újmu.
Interne Kennung: Část 1 – Pojištění majetku a obecné provozní odpovědnosti za škodu anebo újmu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možné změny závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku či rozšíření pojistného krytí v souladu se změnou svého pojistného zájmu (změna na stávajícím majetku v důsledku zvýšení hodnoty majetku bez zásahu zadavatele (inflace), v důsledku zásahu zadavatele (zhodnocení), nebo v rozšíření pojištěného majetku (např. výstavba nové budovy), změny závazku mohou být dále způsobeny taktéž svěřením majetku Jihomoravského kraje do správy zadavatele, navyšováním limitů jednotlivých pojistných rizik podle potřeby zadavatele, připojištěním rizik, které doposud nebylo potřebné pojistit, dalšími relevantními skutečnostmi či událostmi, které budou mít za následek změnu v majetkových či osobních poměrech zadavatele Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění může činit maximálně 20 % původní hodnoty ročního pojistného. Uplatnění této vyhrazené změny vyžaduje uzavření písemného dodatku k příslušné pojistné smlouvě.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), pojištění motorových vozidel (havarijní)
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí komplexního škodového a obnosového pojištění, a to pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, pojištění motorových vozidel (havarijní).
Interne Kennung: Část 2 – Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), pojištění motorových vozidel (havarijní)
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Úrazové pojištění (Městská policie a vedení města)
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí komplexního škodového a obnosového pojištění, a to úrazové pojištění (Městská policie a vedení města).
Interne Kennung: Část 3 – Úrazové pojištění (Městská policie a vedení města)
Haupteinstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Pojištění odpovědnosti zaměstnanců
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí komplexního škodového a obnosového pojištění, a to pojištění odpovědnosti zaměstnanců – pro Město Boskovice a jím zřizované příspěvkové organizace.
Interne Kennung: Část 4 – Pojištění odpovědnosti zaměstnanců
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen