2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitaal depot Gelders Archief
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de aanschaf, implementatie en onderhoud van een digitaal depot ten behoeve van de duurzame opslag van digitale informatie. 4 jaar + 4 keer 1 jaar verlenging
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72252000 Datenarchivierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1