2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Kwilcz oraz obsługę PSZOK w Kwilczu.
Beschreibung: Przedmiot umowy stanowi świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych – jak: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, papier i tektura, metale/tworzywa sztuczne/opakowania wielomateriałowe, szkło oraz bioodpady, obejmująca: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych, pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Kwilcz, 2) bezpłatnego dostarczenia worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów segregowanych, o odpowiedniej wytrzymałości i pojemności, 3) opracowanie i dostarczenie właścicielom nieruchomości harmonogramu odbioru odpadów oraz obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w Kwilczu, w szczególności usługa polegać będzie na: nieodpłatnym przyjmowaniu odpadów gromadzonych selektywnie, a pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych Gminy Kwilcz, objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, na których zostały złożone deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi ich ważeniu, ewidencjonowaniu, czasowym magazynowaniu oraz oddaniu do dalszego przetwarzania, unieszkodliwiania, odzysku lub recyklingu.
Interne Kennung: RRG.271.1.2025.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Kwilcz
Beschreibung: 1. Przedmiot umowy stanowi świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych – jak: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, papier i tektura, metale/tworzywa sztuczne/opakowania wielomateriałowe, szkło oraz bioodpady, obejmująca: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych, pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Kwilcz, 2) bezpłatnego dostarczenia worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów segregowanych, o odpowiedniej wytrzymałości i pojemności, 3) opracowanie i dostarczenie właścicielom nieruchomości harmonogramu odbioru odpadów. 2. Zamawiający wymaga, takiej organizacji usług odbierania odpadów, która pozwoli mu w sposób jednoznaczny ustalić ilość odebranych odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zebranych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. . Szacuje się następujące ilości odpadów odebranych w okresie obowiązywania umowy: Rodzaj odpadów Ilość (Mg) Papier i tektura 20 01 01 80,00 Szkło 20 01 02 210,00 Tworzywa sztuczne 20 01 39 320,00 Odpady biodegradowalne 20 02 01 250,00 Zmieszane odpady komunalne (łącznie z popiołem) 20 03 01 2500,00
Interne Kennung: RRG.271.1.2025.ZP CZĘŚĆ 1
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: Obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w Kwilczu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w Kwilczu, w szczególności usługa polegać będzie na: nieodpłatnym przyjmowaniu odpadów gromadzonych selektywnie, a pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych Gminy Kwilcz, objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, na których zostały złożone deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi ich ważeniu, ewidencjonowaniu, czasowym magazynowaniu oraz oddaniu do dalszego przetwarzania, unieszkodliwiania, odzysku lub recyklingu. Przewiduje się zebranie około 209 Mg odpadów.
Interne Kennung: RRG.271.1.2025.ZP CZĘŚĆ 2