See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie systemu PEKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego dla systemu oraz realizacja prac dodatkowych (w ramach godzin deweloperskich lub prawa opcji), które z przyczyn technicznych oraz przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych, świadczone i realizowane mogą być jedynie przez dotychczasowego Wykonawcę Systemu, czyli Eviden Polska S.A.
Interne Kennung: ZTM.EZ.3310.6.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej umowy jest świadczenie usługi serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego dla Systemu oraz realizacja prac dodatkowych (w ramach godzin deweloperskich lub prawa opcji), które z przyczyn technicznych oraz przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych, świadczone i realizowane mogą być jedynie przez dotychczasowego Wykonawcę Systemu, czyli Eviden Polska S.A.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Prawem opcji objęte są: a) dostarczenie i uruchomienie dodatkowych funkcjonalności oraz urządzeń Systemu na potrzeby Zamawiającego wynikające z wymagań Zamawiającego; b) wszelkie modyfikacje, usprawnienia oraz wszelkie zmiany poprawiające funkcjonowanie systemu PEKA. 2. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia o woli skorzystania z prawa opcji na co najmniej 30 dni przed planowanym wdrożeniem w przypadku zwiększenia zakresu umowy na dostarczenie i uruchomienie dodatkowych funkcjonalności. 3. Elementy Systemu uruchomione w następstwie skorzystania z prawa opcji muszą być w pełni spójne z Systemem pod względem funkcjonalnym i objęte zostaną warunkami gwarancji opisanymi w umowie. 4. Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zostały określone w projekcie umowy.