See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii chemiczno-ekologicznych dla OSP Oleszyce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii chemiczno-ekologicznych dla OSP Oleszyce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 74322-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup samochodu do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii chemiczno-ekologicznych dla OSP Oleszyce
Beschreibung: Przedmioty zamówienia jest zakup samochodu do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii chemiczno-ekologicznych dla OSP Oleszyce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.