2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europose aanbesteding gas en stroom - GGD regio Utrecht
Beschreibung: Onze organisatie streeft naar een gecentraliseerde en efficiënte inkoop van gas en stroom voor alle vier de locaties. Door middel van een aanbesteding willen wij één leverancier contracteren die zowel gas als stroom kan leveren onder uniforme voorwaarden. Het doel is om: Kostenvoordelen te realiseren door schaalgrootte en een gezamenlijke overeenkomst. Flexibiliteit om in de toekomst locaties toe te voegen, te wijzigen of te verwijderen. Ook de huidige locaties kunnen op verzoek van gemeentes voortijdig gesloten worden. Administratieve lasten te verminderen door één centraal contract en één facturatiestroom. Duurzaamheidseisen te integreren, zoals levering van groene stroom en CO₂-reductie. Transparantie en voorspelbaarheid in tarieven en looptijden te waarborgen. De geraamde waarde is €100.000 euro per jaar.
Interne Kennung: GasstroomGGDrU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeenten in de regio Utrecht zijn verantwoordelijk voor de huisvesting van de GGD‑locaties en hebben daarmee de bevoegdheid om locaties te openen, te wijzigen of te sluiten. Hierdoor kan het voorkomen dat een locatie op verzoek van een gemeente eerder wordt gesloten dan oorspronkelijk gepland. Daarnaast geldt dat tijdens campagnes of in geval van crisis tijdelijke locaties en pop‑uplocaties in gebruik kunnen worden genomen. De energieleverancier dient daarom flexibel om te kunnen gaan met wijzigingen in het locatieregister, waaronder het snel en kostenefficiënt aan- en afmelden van aansluitingen.