195929-2025 - Wettbewerb
Belgien – Softwareprogrammierung und -beratung – raamovereenkomst voor de aanneming van diensten als Data Scientist voor het publiq-platform, periode 2025-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamovereenkomst voor de aanneming van diensten als Data Scientist voor het publiq-platform, periode 2025-2028
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de aanneming van dataservice-diensten voor het ecosysteem van publiq, en heeft betrekking op de verdere ontwikkeling, het onderhoud en de verfijning van de data-omgeving van publiq, zowel voor de reguliere data-diensten als voor het UiTwisselingsplatform. publiq zoekt een Data Scientist om deze componenten die gebruik maken van modellen verder te optimaliseren, maar anderzijds ook om mee te werken aan toekomstige projecten die een meerwaarde bieden voor onze stakeholders (B2B) of eindgebruikers (B2C). Zie voor verdere info het selectiebestek
Interne Kennung: RO/publiq/2025/DataScientist
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opdrachtgever beroept zich op de toepassing van art. 37, § 4, 1° Wet Overheidsopdrachten (urgente situatie). De opdracht kadert in de uitvoering van een EFRO-programma waarbij de toegekende middelen binnen een bepaalde termijn moeten worden gebruikt en de werkzaamheden zo spoedig mogelijk moeten kunnen worden opgestart. De termijn voor indiening voor de aanvraag tot deelneming wordt op grond hiervan beperkt tot minstens 15 dagen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RO/publiq/2025/DataScientist - 1
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de aanneming van dataservice-diensten voor het ecosysteem van publiq, en heeft betrekking op de verdere ontwikkeling, het onderhoud en de verfijning van de data-omgeving van publiq, zowel voor de reguliere data-diensten als voor het UiTwisselingsplatform. publiq zoekt een Data Scientist om deze componenten die gebruik maken van modellen verder te optimaliseren, maar anderzijds ook om mee te werken aan toekomstige projecten die een meerwaarde bieden voor onze stakeholders (B2B) of eindgebruikers (B2C).
Interne Kennung: 1