2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectieleidraad naar private en/of publieke partners i.f.v. een PPS-samenwerking voor het verder investeren in en ontwikkelen van het gebouw Thor Central en de bestaande activiteitencluster met toevoeging van de publieksgerichte functie(s) met eventueel een hotel en aangevuld met de bestaande mice-functie(s).
Beschreibung: Selectieleidraad naar private en/of publieke partners i.f.v. een PPS-samenwerking voor het verder investeren in en ontwikkelen van het gebouw Thor Central en de bestaande activiteitencluster met toevoeging van de publieksgerichte functie(s) met eventueel een hotel en aangevuld met de bestaande mice-functie(s).
Interne Kennung: PPP0D3-5846/6193/2025-2642
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-2642_1