2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU aanbesteding schoonmaak Stichting OPO Borger-Odoorn
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Regulier- en periodiek schoonmaakonderhoud - Vloeronderhoud - Glasbewassing (binnen- en buitenzijde van het pand) - Vullen van sanitaire middelen uit voorraad (voorraad wordt bijgehouden door Opdrachtnemer) Buiten de opdracht: - Leveren van sanitaire voorzieningen - Gevelreiniging - Reinigen zonnepanelen Looptijd Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaren duren. Binnen de opdracht valt: - Regulier- en periodiek schoonmaakonderhoud - Vloeronderhoud - Glasbewassing (binnen- en buitenzijde van het pand) - Vullen van sanitaire middelen uit voorraad (voorraad wordt bijgehouden door Opdrachtnemer) Buiten de opdracht: - Leveren van sanitaire voorzieningen - Gevelreiniging - Reinigen zonnepanelen Looptijd Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaren duren.
Interne Kennung: 2025-SMO303982
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Regulier- en periodiek schoonmaakonderhoud - Vloeronderhoud - Glasbewassing (binnen- en buitenzijde van het pand) - Vullen van sanitaire middelen uit voorraad (voorraad wordt bijgehouden door Opdrachtnemer) Buiten de opdracht: - Leveren van sanitaire voorzieningen - Gevelreiniging - Reinigen zonnepanelen Looptijd Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaren duren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaren duren.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-SMO303982
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: