196054-2026 - Wettbewerb
Polen – Optische Mikroskope – Dostawa wyposażenia do pracowni mikroskopii wirtualnej jako wyposażenie do Centrum Symulacji Medycznych na cele Wydziału Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia do pracowni mikroskopii wirtualnej jako wyposażenie do Centrum Symulacji Medycznych na cele Wydziału Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją i instruktażem mikroskopów z kamerami cyfrowymi wraz z oprogramowaniem do prowadzenia zajęć z mikroskopii interaktywnej na cele Wydziału Medycznego Uniwersytetu Medycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. 3. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych (Załącznik nr 2 do SWZ) są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 5. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy. Przedmiotem zamówienia jest jeden zintegrowany system. Podzielenie zamówienia na części spowoduje brak kompatybilności i brak możliwości sprawdzenia poprawności działania całego zintegrowanego sytemu. Nie ma technicznej możliwości podzielenia zamówienie na części ze względu na to, że jego części składowe są od siebie zależne i nie mogę funkcjonować oddzielnie. Brak podziału na części nie utrudnia i nie zaburza konkurencji gdyż na rynku Wykonawcy posiadają w swoich ofertach takie urządzenia.
Interne KennungPOUZ -361/254/2025/WM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensprzetarg nieograniczony art. 132 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38634000 Optische Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa wraz z instalacją i instruktażem mikroskopów z kamerami cyfrowymi wraz z oprogramowaniem do prowadzenia zajęć z mikroskopii interaktywnej na cele Wydziału Medycznego Uniwersytetu Medycznego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją i instruktażem mikroskopów z kamerami cyfrowymi wraz z oprogramowaniem do prowadzenia zajęć z mikroskopii interaktywnej na cele Wydziału Medycznego Uniwersytetu Medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych (Załącznik nr 2 do SWZ) są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren