196057-2026 - Wettbewerb
Polen – Immunoassay-Analysegeräte – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą aparatury na okres 36 miesięcy dla Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą aparatury na okres 36 miesięcy dla Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu
BeschreibungDostawa odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą aparatury na okres 36 miesięcy dla Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu
Interne KennungZP 20/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434580 Immunoassay-Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDostawa odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą aparatury na okres 36 miesięcy dla Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu