2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przebudowa i zmiana budynku nr 19 i 21 w zakresie: Podniesienie standardu jakości usług medycznych w Całodobowym Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży oraz Oddziale Odwykowym o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Przebudowa i zmiana budynku nr 19 i 21 w zakresie: Podniesienie standardu jakości usług medycznych w Całodobowym Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży oraz Oddziale Odwykowym o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży. Przedmiotowe zamówienie stanowi jedno z trzech zadań budowlanych realizowanych w ramach projektu strategicznego Ministerstwa Zdrowia pn.: Rozwój infrastruktury i standardów opieki psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu, współfinansowanego ze środków Funduszu Medycznego w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa – Ministra Zdrowia. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: -Część 1: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku nr 19 w zakresie: Podniesienia standardu jakości usług medycznych w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieży -Część 2: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku nr 21 w zakresie: Podniesienia standardu jakości usług medycznych w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieży -Wykonanie robót budowlanych dot. budynku nr 19 i 21, na działce nr ew, 34/144, obręb ew, Międzyrzecz-l, zlokalizowanej w Międzyrzeczu przy ul, Poznańskiej 109 Zakres robót objęty projektem: - roboty rozbiórkowe i demontażowe w istniejącym budynku - wprowadzenie nowego podziału pomieszczeń za pomocą projektowanych ścianek działowych
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-04/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 44112310 Trennwände, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45442100 Anstricharbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 44112200 Fußbodenbeläge, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45421000 Bautischlerarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku nr 19 w zakresie: Podniesienia standardu jakości usług medycznych w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku nr 19 w zakresie: Podniesienia standardu jakości usług medycznych w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieży stanowiąca Część 1 zadania pn. „Przebudowa i zmiana budynku nr 19 i 21 w zakresie: Podniesienie standardu jakości usług medycznych w Całodobowym Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży oraz Oddziale Odwykowym o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży” Zakres robót objęty projektem: - roboty rozbiórkowe i demontażowe w istniejącym budynku - wprowadzenie nowego podziału pomieszczeń za pomocą projektowanych ścianek działowych - wymianę stolarki okiennej i drzwiowej - uporządkowanie terenu zewnętrznego wraz z budową ogrodzenia Szczegółowy zakres robót został określony w dokumentach umieszczonych na stronie: https://obrzyce.ezamawiajacy.pl/pn/obrzyce/demand/272637/notice/public/details
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-04/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku nr 21 w zakresie: Podniesienia standardu jakości usług medycznych w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku nr 21 w zakresie: Podniesienia standardu jakości usług medycznych w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieży stanowiąca Część 2 zadania pn. „Przebudowa i zmiana budynku nr 19 i 21 w zakresie: Podniesienie standardu jakości usług medycznych w Całodobowym Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży oraz Oddziale Odwykowym o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży” Zakres robót objęty projektem: - roboty rozbiórkowe i demontażowe w istniejącym budynku - wprowadzenie nowego podziału pomieszczeń za pomocą projektowanych ścianek działowych - wymianę stolarki okiennej i drzwiowej - uporządkowanie terenu zewnętrznego wraz z budową ogrodzenia Szczegółowy zakres robót został określony w dokumentach umieszczonych na stronie: https://obrzyce.ezamawiajacy.pl/pn/obrzyce/demand/272637/notice/public/details
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-04/26-2