196123-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tischzentrifugen – Stolní ultracentrifuga
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStolní ultracentrifuga
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka stolní ultracentrifugy, včetně kompletního příslušenství, návodů na obsluhu v českém jazyce a dále doprava na místo plnění, instalace, plné zprovoznění přístroje, ověření funkčnosti, likvidace obalů a zaškolení obsluhy. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung306/9560/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931120 Tischzentrifugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001