See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf vervolgwerkzaamheden Drieheuvelenpark 's-Heerenberg
Beschreibung: Uitvoering van het projectmanagement voor de duur van 24 maanden, voor de fase tot aan de vaststelling van het omgevingsplan, voor het project Drieheuvelenpark. Vervolgfase Stedebouwkundigplan tot aan de vaststelling van het omgevingsplan.
Interne Kennung: 47001757
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1