2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van gietasfalt
Beschreibung: De stad Antwerpen beheert haar openbaar domein met betrekking tot het onderhoud van straten, pleinen, fietspaden en voetpaden zo goed mogelijk. Voor het uitvoeren van kleine herstellingen aan rijwegen en fietspaden in asfalt is er nood aan de aankoop van gietasfalt en bijhorend steenslag.
Interne Kennung: GAC_2025_03705
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03705 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van gietasfalt
Interne Kennung: 1