See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa leków dla Dolnośląskiego Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. 2. Zamówienie zostało podzielone na sześć (6) części: Część 1 Leki różne. Część 2 Antybiotyki. Część 3 Płyny infuzyjne. Część 4 Leki w opakowaniach szpitalnych. Część 5 Leki narkotyczne i psychotropowe. Część 6 Worki do żywienia pozajelitowego. 3. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia zastrzega sobie możliwość do skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zrealizowania większego zakresu dostaw produktów będących przedmiotem niniejszej umowy – maksymalnie do 10% wartości zamówienia podstawowego, przy czym wartość ta odnosi się do kwoty wynagrodzenia określonego w § 8 ust. 1, a nie do ilości poszczególnych leków wchodzących w skład przedmiotu zamówienia. Zamawiający może zatem skorzystać z prawa opcji w stosunku do jednego, kilku lub kilkunastu leków wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, jednak wartość tego zakupu nie może przekroczyć 10% kwoty wynagrodzenia określonego w § 8 ust. 1, o czym stanowi § 8 ust. 2. Prawo opcji przysługuje Zamawiającemu w trakcie obowiązywania umowy. 4. Leki będące przedmiotem zamówienia muszą spełniać obowiązujące prawnie wymogi dopuszczenia do obrotu, w szczególności być zgodne z Ustawą z dnia 06.09.2001 roku Prawo Farmaceutyczne (tj. Dz.U. z 2025 r., poz.750) i znajdować się w „Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) oraz w Załącznikach nr 1.1 - 1.6 do Formularza oferty.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 1) jest dostawa leków różnych (515 pozycji) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.1 do Formularza oferty).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia zastrzega sobie możliwość do skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zrealizowania większego zakresu dostaw produktów będących przedmiotem niniejszej umowy – maksymalnie do 10% wartości zamówienia podstawowego, przy czym wartość ta odnosi się do kwoty wynagrodzenia określonego w § 8 ust. 1, a nie do ilości poszczególnych leków wchodzących w skład przedmiotu zamówienia. Zamawiający może zatem skorzystać z prawa opcji w stosunku do jednego, kilku lub kilkunastu leków wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, jednak wartość tego zakupu nie może przekroczyć 10% kwoty wynagrodzenia określonego w § 8 ust. 1, o czym stanowi § 8 ust. 2. Prawo opcji przysługuje Zamawiającemu w trakcie obowiązywania umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z zamówienia objętego prawem opcji w całości lub w części. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wartość całkowita zamówienia podstawowego zostanie w 100% zrealizowana. 4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego wskazanie asortymentu (leków) i jego ilości. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie (etapami), każdorazowo składając zawiadomienie o którym mowa w pkt 4, przy czym suma tych zamówień – zgodnie z pkt 1 - nie może przekroczyć 10% wartości zamówienia podstawowego. 6. Zasady realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same, jak w przypadku zamówienia podstawowego. Ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem postanowień § 17 umowy. 7. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Antybiotyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 2) jest dostawa antybiotyków (43 pozycje) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.2 do Formularza oferty).
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w ramach niniejszej umowy zastrzega sobie możliwość do skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zrealizowania większego zakresu dostaw produktów będących przedmiotem niniejszej umowy – maksymalnie do 10% wartości zamówienia podstawowego, przy czym wartość ta odnosi się do kwoty wynagrodzenia określonego w § 8 ust. 1, a nie do ilości poszczególnych leków wchodzących w skład przedmiotu zamówienia. Zamawiający może zatem skorzystać z prawa opcji w stosunku do jednego, kilku lub kilkunastu leków wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, jednak wartość tego zakupu nie może przekroczyć 10% kwoty wynagrodzenia określonego w § 8 ust. 1, o czym stanowi § 8 ust. 2. Prawo opcji przysługuje Zamawiającemu w trakcie obowiązywania umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z zamówienia objętego prawem opcji w całości lub w części. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wartość całkowita zamówienia podstawowego zostanie w 100% zrealizowana. 4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego wskazanie asortymentu (leków) i jego ilości. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie (etapami), każdorazowo składając zawiadomienie o którym mowa w pkt 4, przy czym suma tych zamówień – zgodnie z pkt 1 - nie może przekroczyć 10% wartości zamówienia podstawowego. 6. Zasady realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same, jak w przypadku zamówienia podstawowego. Ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem postanowień § 17 umowy. 7. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Płyny infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 3) jest dostawa płynów infuzyjnych (4 pozycje) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.3 do Formularza oferty).
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający w ramach niniejszej umowy zastrzega sobie możliwość do skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zrealizowania większego zakresu dostaw produktów będących przedmiotem niniejszej umowy – maksymalnie do 10% wartości zamówienia podstawowego, przy czym wartość ta odnosi się do kwoty wynagrodzenia określonego w § 8 ust. 1, a nie do ilości poszczególnych leków wchodzących w skład przedmiotu zamówienia. Zamawiający może zatem skorzystać z prawa opcji w stosunku do jednego, kilku lub kilkunastu leków wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, jednak wartość tego zakupu nie może przekroczyć 10% kwoty wynagrodzenia określonego w § 8 ust. 1, o czym stanowi § 8 ust. 2. Prawo opcji przysługuje Zamawiającemu w trakcie obowiązywania umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z zamówienia objętego prawem opcji w całości lub w części. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wartość całkowita zamówienia podstawowego zostanie w 100% zrealizowana. 4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego wskazanie asortymentu (leków) i jego ilości. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie (etapami), każdorazowo składając zawiadomienie o którym mowa w pkt 4, przy czym suma tych zamówień – zgodnie z pkt 1 - nie może przekroczyć 10% wartości zamówienia podstawowego. 6. Zasady realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same, jak w przypadku zamówienia podstawowego. Ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem postanowień § 17 umowy. 7. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Leki w opakowaniach szpitalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 4) jest dostawa leków w opakowaniach szpitalnych (11 pozycji) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.4 do Formularza oferty).
Los: LOT-0005
Titel: Leki narkotyczne i psychotropowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 5) jest dostawa leków narkotycznych i psychotropowych (27 pozycji) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.5 do Formularza oferty).
Los: LOT-0006
Titel: Worki do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 6) jest dostawa worków do żywienia pozajelitowego (2 pozycje) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.6 do Formularza oferty).