See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części samochodowych do pojazdów i silników do nich, części do agregatów i zespołów prądotwórczych, plandek oraz ogumienia do pojazdów dla 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu w rejonie gospodarczym w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części samochodowych do wskazanych marek i typów pojazdów, silników do tych pojazdów, części do agregatów i zespołów prądotwórczych, oraz ogumienia, po złożeniu przez Zamawiającego pisemnego zapotrzebowania (zał. do umowy) i wskazaniu magazynu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1: Dostawa części samochodowych do pojazdów: Iveco, Jelcz, Solbus, Autosan, Scania, Man Lion`s Coach, Renault, Daf
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych do pojazdów: Iveco, Jelcz, Solbus, Autosan, Scania, Man Lion`s Coach, Renault, Daf
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6 do 300% wartości zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. Zwiększenie zakresu zamawianego asortymentu nastąpi po zgłoszeniu dodatkowych potrzeb przez jednostki, których ujęcie w zamówieniu podstawowym nie było do przewidzenia (zabezpieczenie dodatkowego poligonu) oraz pozyskaniu dodatkowych środków finansowych. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym lub w innych uzasadnionych przypadkach na zasadach określonych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym zał. do SWZ oraz Wzorze umowy będącym zał. do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2: Dostawa części samochodowych do pojazdów: Star 266, Star 944, Star 266M2, Star 12,227LC M70
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych do pojazdów: Star 266, Star 944, Star 266M2, Star 12,227LC M70.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3: Dostawa części samochodowych do pojazdów: Opel, Skoda, Kia VW, Mercedes, Isuzu, Polaris, Kawasaki, Yamaha, Ford, Fiat, Land Rover, Misubishi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych do pojazdów: Opel, Skoda, Kia VW, Mercedes, Isuzu, Polaris, Kawasaki, Yamaha, Ford, Fiat, Land Rover, Misubishi.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4: Dostawa części samochodowych do pojazdów: Honker/Lublin, HMMWV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych do pojazdów: Honker/Lublin, HMMWV.
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5: Dostawa opon stosowanych w pojazdach samochodowych i przyczepach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon stosowanych w pojazdach samochodowych i przyczepach.
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6: Dostawa opończy i pokrowców stosowanych w pojazdach samochodowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opończy i pokrowców stosowanych w pojazdach samochodowych.
Haupteinstufung (cpv): 39522000 Planen, Segel für Boote, Windsurfbretter oder Segelkarren, Sonnensegel, Markisen, Zelte und Campingausrüstungen