2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti - 2 části
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je uzavření pojistné smlouvy (dále jen „Smlouva“) s jedním účastníkem pro každou část VZ za účelem zabezpečení pojištění majetku a odpovědnosti za škodu a havarijního pojištění. Smlouva bude uzavřena na dobu 60 měsíců, podrobnosti k době plnění jsou uvedeny v čl. V této ZD. Předmětem VZ je pojištění zahrnující zejména: - Allrisk pojištění - Pojištění přerušení provozu živelní událostí - Pojištění pro případ odcizení, vandalismu - Pojištění skel - Pojištění elektroniky - Pojištění strojů - Strojní přerušení provozu - Pojištění odpovědnosti za újmu - Pojištění profesní odpovědnosti za újmu - Havarijní pojištění - Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla - Asistenční služby Požadovaný rozsah pojištění, tj. místa pojištění, rozsah a předmět pojištění, pojistné částky, spoluúčasti a další požadavky na pojištění, je podrobněji rozebrán v Technické části ZD a jejích přílohách. Technická část ZD je zpracovaná samostatně pro každou část VZ: - Příloha č. 7 ZD – Technická část ZD – pro část 1 VZ, - Příloha č. 8 ZD – Technická část ZD – pro část 2 VZ. Obě technické části jsou oddělené a obsahují specifické požadavky vztahující se výhradně ke své části VZ. Přílohy Technické části ZD nejsou volně dostupné na profilu zadavatele E-ZAK. Účastník, respektive zájemce o účast může prostřednictvím elektronického certifikovaného nástroje E-ZAK zažádat zadavatele o zaslání nezveřejněných příloh. Zadavatel si v souladu s § 36 odst. 8 zákona vyhrazuje zaslání nezveřejněných příloh Technické části ZD pouze v případě, že k žádosti o jejich zaslání bude přiložena elektronicky podepsaná smlouva o ochraně informací (příloha č. 9 ZD). Žádost o zaslání nezveřejněných technických příloh musí vždy jednoznačně uvádět, o kterou část VZ účastník žádá. Bez této specifikace nebude žádost považována za řádnou. Přílohy Technické části ZD budou poskytovány pouze v rozsahu odpovídajícím části VZ , o kterou účastník požádá. Jednotlivé přílohy budou zasílány odděleně podle toho, která část VZ je předmětem žádosti. Zadavatel odešle požadované přílohy nejpozději do 3 pracovních dnů od doručení řádné žádosti. Pro zamezení pochybností zadavatel uvádí, že předmětná VZ není zakázkou na služby pojišťovacího makléře, účastník tak do své nabídky nebude zahrnovat odměnu pojišťovacímu makléři. Zadavatel dle předmětu VZ nepřipouští varianty nabídek podle § 102 odst. 1 zákona. Účastník, který podá nabídku obsahující plnění nad rámec požadovaného v ZD bude vyloučen z dalšího průběhu zadávacího řízení. Účastník je povinen použít ve své nabídce stejnou věcnou terminologii a výrazy, jaké jsou uvedeny v ZD (např. názvy pojistných rizik, pořadí pojistných rizik, další podmínky pojištění apod.). Rozsah pojistného krytí musí být dodržen. Účastník, jehož nabídka bude obsahovat pouze dílčí pojištění, nebo jinak nebude odpovídat zadání, bude vyloučen ze zadávacího řízení.
Interne Kennung: OVZ/004/2/2026 Pojištění majetku a odpovědnosti - 2 části
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel rozděluje ve smyslu § 35 zákona předmětnou VZ na dvě (2) části, přičemž jednotlivé části VZ jsou vymezeny v níže uvedené tabulce. Účastník může podat nabídku na jednu část nebo obě části VZ současně. Po uplynutí lhůty pro podání nabídek vystupuje každá z částí VZ jako samostatná VZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti
Beschreibung: Předmětem části 1 VZ je pojištění zahrnující zejména: - Allrisk pojištění - Pojištění přerušení provozu živelní událostí - Pojištění pro případ odcizení, vandalismu - Pojištění skel - Pojištění elektroniky - Pojištění strojů - Strojní přerušení provozu - Pojištění odpovědnosti za újmu Požadovaný rozsah pojištění, tj. místa pojištění, rozsah a předmět pojištění, pojistné částky, spoluúčasti a další požadavky na pojištění, je podrobněji rozebrán v Technické části ZD a jejích přílohách. Technická část ZD je zpracovaná v Příloze č. 7 ZD – Technická část ZD – pro část 1 VZ.
Interne Kennung: Část 1 VZ - Pojištění majetku a odpovědnosti
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66515410 Geldverlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66519300 Zusatzversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, asistenční služby
Beschreibung: Předmětem části 2 VZ je pojištění zahrnující zejména: - Havarijní pojištění - Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla - Asistenční služby Požadovaný rozsah pojištění, tj. místa pojištění, rozsah a předmět pojištění, pojistné částky, spoluúčasti a další požadavky na pojištění, je podrobněji rozebrán v Technické části ZD a jejích přílohách. Technická část ZD je zpracovaná v Příloze č. 8 ZD – Technická část ZD – pro část 2 VZ.
Interne Kennung: Část 2 VZ - Havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, asistenční služby
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66519300 Zusatzversicherungen