2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jazykové vzdělávání pracovníků Operačního programu Zaměstnanost a Operačního programu Zaměstnanost plus
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění jazykového vzdělávání zaměstnanců zadavatele kvalifikovanými lektory dodavatele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce, a to prezenční či distanční (online) formou. Zadavatel předpokládá, že se v průběhu 48 měsíců trvání zakázky bude jazykového vzdělávání účastnit celkem cca 210 zaměstnanců v souladu s požadavky zadavatele. Jedná se o individuální a skupinovou (max. 10 účastníků na hodině) výuku v předpokládaném rozsahu 1 x týdně 90 minut. Výuka bude probíhat v pracovní dny v průběhu pracovní doby zaměstnanců (od 7:00 do 17:00 hod) podle požadavků zadavatele, a to zpravidla ve 2 semestrech: podzimní semestr v období září až prosinec a jarní semestr v období leden až červen. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 1177-2022
Interne Kennung: VZ 3/2022 (4. q 2024)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ 3/2022 4.q 2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předpokládaná hodnota zakázky: 5 750 000 Kč bez DPH Předpokládaná hodnota vyhrazeného plnění: 1 725 000 Kč bez DPH Předpokládaná hodnota zakázky vč. vyhrazeného plnění: 7 475 000 Kč bez DPH Konečná hodnota zakázky 6 100 800 - jedná se o finanční limit plnění z uzavřené smlouvy (rámcové dohody).