196528-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Bieżące utrzymanie zieleni Gminy Międzyrzecz w Międzyrzeczu, Bobowicku i Kęszycy Leśnej oraz drogi relacji Skwierzyna-Świebodzin w 2025 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie zieleni Gminy Międzyrzecz w Międzyrzeczu, Bobowicku i Kęszycy Leśnej oraz drogi relacji Skwierzyna-Świebodzin w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi bieżące utrzymanie zieleni Gminy Międzyrzecz w Międzyrzeczu, Bobowicku i Kęszycy Leśnej oraz drogi relacji Skwierzyna-Świebodzin w 2025 r.
Interne Kennung: WRG.271.2.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżące utrzymanie zieleni Gminy Międzyrzecz w Międzyrzeczu, Bobowicku i Kęszycy Leśnej oraz drogi relacji Skwierzyna-Świebodzin.
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na bieżącym utrzymaniu zieleni Gminy Międzyrzecz w Międzyrzeczu, Bobowicku i Kęszycy Leśnej oraz na drodze relacji Skwierzyna – Świebodzin. Szczegółowy zakres usługi określa opis przedmiotu zamówienia i projekt umowy wraz z załącznikami. 2. Termin realizacji zamówienia: do 31.12.2025 r.