196548-2026 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w ramach publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej organizowanej przez Gminę Długołęka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w ramach publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej organizowanej przez Gminę Długołęka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w ramach przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacji gminnej na terenie gminy Długołęka. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w SWZ wraz z załącznikami, w szczególności w Projekcie umowy.
Interne KennungZP.271.1.4.2026.MB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001