196554-2026 - Wettbewerb
Polen – Blutanalysegeräte – Dzierżawa analizatorów hematologicznych, koagulologicznych, automatycznego zintegrowanego systemu do badania ogólnego moczu wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa analizatorów hematologicznych, koagulologicznych, automatycznego zintegrowanego systemu do badania ogólnego moczu wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest dzierżawa trzech analizatoró i ilościach określonych w Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki nr 3 do SWZ (3.1-3.3 w zależności od części zamówienia)
Interne KennungZP.10.AL.2026-Analizatory hematologiczne - UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dzierżawa aparatu hematologicznego 5 diff oraz aparatu zastępczego wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych
BeschreibungDzierżawa aparatu hematologicznego 5 diff oraz aparatu zastępczego wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
LosLOT-0003
TitelCzęść 2 - Dzierżawa automatycznego zintegrowanego systemu do badania ogólnego moczu (oznaczanie właściwości fizykochemicznych oraz elementów upostaciowionych) wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych)
BeschreibungSzczegółowy opis w załączniku nr 3.2 do SWZ- Formularz asortymentowo-cenowy
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0004
TitelCzęść 3 - Dzierżawa analizatora koagulologicznego oraz aparatu zastępczego wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych
BeschreibungSzczegółowy opis w załączniku nr 3.3 do SWZ- Formularz asortymentowo-cenowy
Interne KennungCzęść 3