2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Aanleiding vormt de afloop van de huidige overeenkomst tussen De RBG en haar huidige leverancier. Deze overeenkomst kan niet meer worden verlengd. Het doel is het contracteren van één (1) Opdrachtnemer die verantwoordelijk wordt voor de accountantsdiensten, zie verder de Uitnodiging tot Inschrijving. 80.000 per jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanleiding vormt de afloop van de huidige overeenkomst tussen De RBG en haar huidige leverancier. Deze overeenkomst kan niet meer worden verlengd. Het doel is het contracteren van één (1) Opdrachtnemer die verantwoordelijk wordt voor de accountantsdiensten zoals beschreven in de UtI.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De contractperiode die de RBG wenst aan te gaan bedraagt een periode van twee (2) verantwoordingsjaren (2025 en 2026).