See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (Her)bebossingen, aanplanten hoogstambomen en extra diensten in door ANB beheerde domeinen
Beschreibung: De opdracht is een overheidsopdracht voor aanneming van diensten. Deze diensten bestaan hoofdzakelijk uit (niet limitatief) : - Plaatsen van wildbescherming (raster); - Aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van populierenpoten; - Aanplantingen van hoogstambomen; - Plaatsen van boomsteun - Onderhoud plantgoed en bijhorende constructies; Locaties van de uit te voeren diensten: De diensten zullen uitgevoerd worden in domeinen die beheerd worden door het Agentschap voor Natuur & Bos – Afdeling Terreinbeheer, gelegen in de provincie Limburg en een deel van Vlaams-Brabant en Antwerpen (oostelijk gedeelte). De effectieve locaties zijn perceelafhankelijk en kunnen teruggevonden worden in de technische bepalingen. Inlichtingen met betrekking tot deze opdracht zijn te verkrijgen bij: Tom Van Goeye Diestsepoort 6 bus 75 3000 Leuven GSM: 0471 68 22 37 E-mail: tom.vangoeye@vlaanderen.be Mike Verhaert Lange Kievitstraat 111/113 bus 63 2018 Antwerpen GSM: 0492 23 41 10 E-mail: mike.verhaert@vlaanderen.be LET OP: Tussen 12 en 17 augustus zijn er geen inlichtingen mogelijk.
Interne Kennung: ANB-TB-TOO-2024-55
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Aanplanten bosgoed in de beheerregio Brabantse Wouden
Beschreibung: Deze opdracht betreft het aan- en heraanplanten van bossen in het centrale deel van de Provincie Vlaams-Brabant. Ook is het daarbij plaatsen van rasters om wildvraat tegen te gaan onderdeel van de aanbesteding evenals de nodige nazorg van deze aanbestedingen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Aanplanten bosgoed in de beheerregio Demerland & Zuiderkempen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het aan- en heraanplanten van bossen in het oostelijk deel van de Provincie Vlaams-Brabant. Ook is het daarbij plaatsen van rasters om wildvraat tegen te gaan onderdeel van de aanbesteding evenals de nodige nazorg van deze aanbestedingen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Aanplanten bosgoed in de beheerregio Taxandria
Beschreibung: Deze opdracht betreft het aan- en heraanplanten van bossen in het oostelijk deel van de Provincie Antwerpen. Ook is het daarbij plaatsen van rasters om wildvraat tegen te gaan onderdeel van de aanbesteding evenals de nodige nazorg van deze aanbestedingen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Aanplanten bosgoed in de beheerregio ’s Hoge Kempen tot Voeren en Lage tot aan Hoge Kempen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het aan- en heraanplanten van bossen in de Provincie Limburg en het daarbij plaatsen van rasters om wildvraat tegen te gaan. Ook is de nodige nazorg onderdeel van deze aanbesteding.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Aanplanten hoogstambomen in de beheerregio’s ‘Demerland & Zuiderkempen’ en Lage tot Hoge Kempen
Beschreibung: Betreft het leveren en plaatsen van hoogstambomen zoals in de technische bepalingen beschreven. De plantwerken vinden plaats rond het Leuvense en het westen van de Provincie Limburg. De nodige nazorg is ook voor 3 jaar inbegrepen in deze opdracht.
Interne Kennung: 5